Відмінності між версіями «Історія та суспільні дисципліни, ктс навчання(1 група) (н.с. - 22-26.02.2016, е.с. - 21-23.06.2016)»
Матеріал з HistoryPedia
(→Список групи) |
|||
Рядок 3: | Рядок 3: | ||
== Список групи == | == Список групи == | ||
'''1 група''' | '''1 група''' | ||
− | # | + | #[[Користувач:Боров Віктор Олександрович| Боров Віктор Олександрович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Валюх Тетяна Миколаївна| Валюх Тетяна Миколаївна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Волобуєва Тамара Іванівна| Волобуєва Тамара Іванівна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Гавриленко Яків Миколайович| Гавриленко Яків Миколайович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Залуцька Ольга Василівна| Залуцька Ольга Василівна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Лаврик Олександр Григорович| Лаврик Олександр Григорович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Лисенко Любов Олегівна| Лисенко Любов Олегівна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Паращенко Ігор Володимирович| Паращенко Ігор Володимирович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Петренко Наталія Миколаївна| Петренко Наталія Миколаївна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Плишевська Олена Михайлівна| Плишевська Олена Михайлівна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Пустовіт Олег Миколайович| Пустовіт Олег Миколайович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Сіробаба Олексій Володимирович| Сіробаба Олексій Володимирович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Ткаченко Віктор Олексійович| Ткаченко Віктор Олексійович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Федорець Людмила Олександрівна| Федорець Людмила Олександрівна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Чайкін Ігор Михайлович| Чайкін Ігор Михайлович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Шаматрін Микола Валентинович| Шаматрін Микола Валентинович]] |
− | + | ||
− | + | ||
== Розклад занять == | == Розклад занять == |
Версія за 21:57, 24 лютого 2016
Учителі історії та суспільних дисциплін, ктс навчання(1 група) (н.с. - 22-26.02.2016, е.с. - 21-23.06.2016)
Список групи
1 група
- Боров Віктор Олександрович
- Валюх Тетяна Миколаївна
- Волобуєва Тамара Іванівна
- Гавриленко Яків Миколайович
- Залуцька Ольга Василівна
- Лаврик Олександр Григорович
- Лисенко Любов Олегівна
- Паращенко Ігор Володимирович
- Петренко Наталія Миколаївна
- Плишевська Олена Михайлівна
- Пустовіт Олег Миколайович
- Сіробаба Олексій Володимирович
- Ткаченко Віктор Олексійович
- Федорець Людмила Олександрівна
- Чайкін Ігор Михайлович
- Шаматрін Микола Валентинович
Розклад занять
== Екзаменаційна сесія
21-23.06.2016