Відмінності між версіями «Учителі історії та суспільних дисциплін І категорія (н.с. - 16-20.03.2015, е.с. - 22-24.09.2015)»
Матеріал з HistoryPedia
(→Розклад навчання групи) |
(→Розклад навчання групи) |
||
(не показано 6 проміжних версій цього учасника) | |||
Рядок 2: | Рядок 2: | ||
== Список групи == | == Список групи == | ||
− | + | #[[Користувач:Діхнич Анатолій Михайлович|Діхнич Анатолій Михайлович]] | |
+ | #[[Користувач:Киричок Ольга Петрівна|Киричок Ольга Петрівна]] | ||
+ | #[[Користувач:Лишенко Ірина Миколаївна|Лишенко Ірина Миколаївна]] | ||
+ | #[[Користувач:Московець Інна Олексіївна|Московець Інна Олексіївна]] | ||
+ | #[[Користувач:Охріменко Ольга Василівна|Охріменко Ольга Василівна]] | ||
+ | #[[Користувач:Радченко Ірина Юріївна|Радченко Ірина Юріївна]] | ||
+ | #[[Користувач:Рзянін Дмитро Миколайович|Рзянін Дмитро Миколайович]] | ||
+ | #[[Користувач:Сергієнко Марина Григорівна|Сергієнко Марина Григорівна]] | ||
+ | #[[Користувач:Сіліверстова Олена Олексіївна|Сіліверстова Олена Олексіївна]] | ||
+ | #[[Користувач:Стешенко Валентина Іванівна|Стешенко Валентина Іванівна]] | ||
+ | #[[Користувач:Цибата Юлія Вікторівна|Цибата Юлія Вікторівна]] | ||
+ | #[[Користувач:Шутенко Тамара Григорівна|Шутенко Тамара Григорівна]] | ||
==Розклад навчання групи== | ==Розклад навчання групи== | ||
Рядок 17: | Рядок 28: | ||
# | # | ||
# | # | ||
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNNmlVTGlYcDBuLVU/view?usp=sharing] |
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNUUF2cEdOV2I5TjA/view?usp=sharing] |
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNTnY4OWFWcFk2QTA/view?usp=sharing] |
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNQzlFaHFUOXNDeUU/view?usp=sharing] |
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNYk9Od3g4NWY1Z1U/view?usp=sharing] |
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNNHlzdl8yc0FRVFk/view?usp=sharing] |
− | # | + | #[https://drive.google.com/open?id=0B4gt4Ia75yCNRTRKY0ZRbEFVUVE] |
'''Екзаменаційна сесія''' | '''Екзаменаційна сесія''' | ||
е.с. - 22-24.09.2015 | е.с. - 22-24.09.2015 |
Поточна версія на 18:38, 1 жовтня 2015
Учителі історії та суспільних дисциплін І категорія (н.с. - 16-20.03.2015, е.с. - 22-24.09.2015)
Список групи
- Діхнич Анатолій Михайлович
- Киричок Ольга Петрівна
- Лишенко Ірина Миколаївна
- Московець Інна Олексіївна
- Охріменко Ольга Василівна
- Радченко Ірина Юріївна
- Рзянін Дмитро Миколайович
- Сергієнко Марина Григорівна
- Сіліверстова Олена Олексіївна
- Стешенко Валентина Іванівна
- Цибата Юлія Вікторівна
- Шутенко Тамара Григорівна
Розклад навчання групи
1 тиждень
Дистанційний компонент
Екзаменаційна сесія
е.с. - 22-24.09.2015