Відмінності між версіями «Г»

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук
(Гетало Станіслав)
 
(не показані 9 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
==Гетало Станіслав==
+
[[Гетало Станіслав]]
  
Гетало Станіслав закінчив 11 фізико-математичний клас Сумської спеціалізованої школи №10 із золотою медаллю, багаторазовий переможець ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з математики, фізики, хімії, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН з математики, у складі команди школи неодноразово виборював перемогу у Всеукраїнських турнірах юних математиків.
+
[[Гнідаш Кузьма Савич]]
 
+
З 16 по 23 квітня 2012 року в складі команд из 12 юних науковців Малої академії наук України Станіслав узяв участь у ХІХ Міжнародній конференції молодих учених «ICYS–2012», яка проходила в м. Неймеген, Нідерланди. Поїздку українських вундеркіндів до Нідерландів ініціювали Національний центр «Мала академія наук України» та Інститут обдарованої дитини Академії педагогічний наук України.
+
Міжнародна конференція молодих учених «ICYS», яка працює з 1993 року, – це індивідуальні змагання з фізики, математики, інформатики та екології для учнів 14–18 років. «ICYS» дає змогу юним дослідникам отримати відгуки про свою роботу від міжнародного журі, у складі якого – видатні науковці світу. Знайомство з ученими різних країн часто стає одним із перших кроків до наукової кар’єри талановитої молоді.
+
Учасниками конкурсу стали понад двісті дітей з таких країн світу, як Білорусія, Бразилія, Китай, Хорватія, Чехія, Грузія, Німеччина, Угорщина, Індонезія, Іран, Корея, Литва, Малайзія, Нідерланди, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Тайвань, Таїланд, Туреччина та Україна.
+
Нашу країну представляли дванадцять найкращих учнів Малої академії наук – лауреатів і переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту, активних учасників інших заходів МАН. Слід зазначити, що свої наукові роботи учні захищали на англійській мові. Тому участі в конкурсі передувала напружена підготовка: тренінги з англійської мови, з ораторського мистецтва, підготовка доповіді та презентації на англійській мові, вивчення  принципів ведення ефективної наукової дискусії тощо.
+
Така наполеглива робота дала свої плоди: перемогу в престижному міжнародному змаганні здобули троє юних українських дослідників.
+
Станіслав ГЕТАЛО, учень 11 класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа № 10 ім. О. Бутка, який з роботою «Числові конструкції та суми кубів і квадратів» посів ІІ місце в секції «Математика» та одержав срібну медаль. Підготувала учня  вчитель цієї ж школи, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Заслужений учитель України Азаренкова Альона Іванівна, яка була науковим керівником проекту.
+

Поточна версія на 12:39, 18 квітня 2016

Гетало Станіслав

Гнідаш Кузьма Савич