Октябрський НВК:ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ

Матеріал з HistoryPedia
Версія від 10:01, 19 травня 2015, створена Сємєнкова Наталія Вікторівна (обговореннявнесок) (Навчальний заклад сьогодні)

Перейти до: навігація, пошук


Повна назва навчального закладу

Октябрський НВК:ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ

Адреса навчального закладу

Сумська область Путивльський район с. Октябрське

Історія навчального закладу

Заснування навчального закладу, зміни у статусі, основні події

Стенд.jpg

Історія Октябрської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Путивльської районної ради розпочалася в далекому 1881 р. відкриттям церковно-приходської школи в с.Ушивка, так раніше називалося наше село. Школа знаходилася в центрі мальовничого села біля озера. В 1924 р. було прийнято рішення перенести школу в інше місце, і вона була розібрана. З розібраних будівельних матеріалів протягом чотирьох років була збудована простора, затишна школа. В 1977 році в селі сталася неприємна подія – школа згоріла. Три роки діти навчалися в пристосованих приміщеннях, саме стільки йшло будівництво нової. 1 вересня 1980 року відкрилися двері нової двоповерхової красуні-школи на 192 місця.

Директори

З 1934 року директором працював Гоба Лука Денисович.

Його замінив у 1935 р. Сологуб Олександр Хомич.

З 1936 р. школу очолював Кузько Андрій Кузьмич.

З 1938 р. керував школою сторожок Андрій Сидорович, а в перші дня Великої Вітчизняної війни пішов на фронт.

В 1944 р., після звільнення села від німецько-фашистських загарбників, директором школи був Квасовський Іван Йосипович. Після закінчення війни в школі працювали вчителі: Береза В.Г.; Требісова А.Г.; Стельмашова Н.В.; Зайцева К.П.; Баткова О.В., Шульга А.П.

Ці вчителі віддали більше, ніж 40 років своїй улюбленій професії.

В їх трудових книжках лише один запис, одне місце роботи: Октябрська школа.

Більше 20 років працював директором школи Ролдухін Георгій Ілліч, учасник Великої Вітчизняної війни, чуйна і відповідальна людина. З 1980 по 2002 роки директором працював Янишпільський Василь Миколайович. На даний час школу очолює Князєва Валентина Михайлівна, вчитель математики вищої категорії.

Кращі викладачі

Cємєнкова Н В.jpg

Основна мета школи: формування і розвиток соціально активної, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадянською позицією, системою наукових знань про природу, людину, суспільство, почуттям національної свідомості, готової до професійного самоствердження. Навчально-виховний процес здійснює 13 педагогів, 10 основних і 3 сумісника. З них мають вищу освіту 9, незакінчену вищу – 4. Мають кваліфікаційну категорію:

  • спеціаліст вищої категорії – 3;
  • І категорії – 4;
  • спеціаліст ІІ категорії – 2;
  • спеціаліст – 4.

За стажем роботи:

  • до 7 років – 3;
  • від 3 до 10 – 6;
  • 10 до 20 – 2;
  • більше 25 років – 2.

Педагогічний колектив школи працює над методичною проблемою «Використання активних форм і методів організації навчально-виховного процесу». Відповідно до Положення «Про методичну роботу з педагогічними кадрами закладів освіти» та з метою підвищення якості навчально-виховного процесу в школі, створено методичне об’єднання вчителів-предметників, робоча група вчителів початкових класів, семінар класних керівників, семінар завідуючих кабінетами.

Кращі майстри

Відомі випускники

Навчальний заклад сьогодні

Мій клас.jpg

У школі навчаються 23 учні 1-9 класів; дошкільна група – 25 дітей. Дошкільний заклад працює повний роботчий день.

У закладі здійснюється наставницька робота – надання методичної допомоги молодим вчителям. Для цих педагогів проводяться консультації, анкетування, засідання круглого столу, тиждень молодого вчителя, взаємовідвідування уроків молодими і досвідченими вчителями. Головна виховна проблема – формування особистості, патріота України, який усвідомлює свою належність до сучасної цивілізації, підготовлений до життя і чітко орієнтується в сучасних умовах життя. Пізнавально-виховні заходи: волонтерсько-пошукова робота; робота із здібними та обдарованими дітьми; гурткова робота; предметно-методичні тижні; день відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників.

Автор статті(посилання на сторінку користувача)

Сємєнкова Наталія Вікторівна