Сульський навчально-виховний комплекс
Зміст
Історія навчального закладу
== [Перша школа на території сільської ради була побудована на початку ХІХ століття у с. Печище. Це був невеликий дерев'яний будинок на цегляному фундаменті. Навчання у школі було однорічним. У 1914 році за рахунок коштів земства збудували нове приміщення кам'яне на три класні кімнати, учительську та кабінет директора.
У довоєнний період школа була семирічною. У жовтні 1941 село було окуповане німці, а у школі влаштували конюшню. Після звільнення села, у вересні 1943 року приміщення відремонтували і розпочався навчальний процес. У 50-ті роки школа не вміщувала всіх дітей, яким потрібно було навчатися, тому побудували ще два нових приміщення. У 1958 році школа стала восьмирічною. Окрасою школи були чудові квітники, які мали вигляд різних геометричних фігур, де росла велика кількість різних квітів. У 1987 році Печищанську восьмирічну школу закрили, а учні розпочали навчатися у новому приміщенні Сульської загальноосвітньої школи. На території сільської ради працювали ще три школи, які знаходилися в селах Доценківка, Зелена Роща, Нечаївка. У селі Доценківка школа була відкрита у 1928 році як початкова, у 1958 році її реорганізували у семирічну. Закрили школу у 1978 році.
Початкові школи працювали у селі Нечаївка з 1926 по 1968 рік, а у селі Зелена Роща – з 1925 по 1959 рік.
Історія Сульської школи розпочалась у 1987 році. У 80-ті роки невелике село Сула, яке мало лише дві вулиці, було розбудоване і стало у тричі більше. У селі з'явилися три нові вулиці. Зросла чисельність населення. Село наповнилось дитячим сміхом. Був побудований дитячий садочок, а школи у селі не було.
У січні 1987 року районна рада під керівництвом нашого земляка Кузміна Миколи Григоровича, приймає рішення про будівництво школи у селі Сула. Будівництво розпочалось у квітні , а вже 1 вересня 1987 року школа урочисто приймала учнів та гостей.
У 2008 школа була реорганізована у Сульський навчально-виховний комплекс.
У школі створений і працює філіал Садівської школи мистецтв.
]===
Кращі викладачі
Серед педагогів, якими пишається школа, провідне місце належитьвчителю фізики та математики Анатолію Григоровичу Тягну. Він має високе звання "Відмінник народної освіти".Після закінчення Сумського педагогічного інституту ім. А.С.Макаренка Тягно А.Г. розпочинає свою педагогічну діяльністьна Харківщині. В школі с.Сула працював з 1987 по 2007 рік. неодноразово учні Анатолія Григоровича були переможцями районних і обласних олімпіад з фізики.Працюючи в школі. А.Г. Тягно постійно ділився своїм досвідомроботи на шкільних та районних методичних обєднаннях.Був членом творчої групи вчителів, що працювали при Сумському педагогічному університеті під керівництвом Каленика Віктора Івановича. У 1996 році приймав участь у обговоренні нового на той час підручника з фізикипід редакцією І.Бугайова.Стаття Анатолія Григоровича "Для чого видавати тимчасовий підручник" була надрукована у газеті "Освіта". У 1996 році А.Г. Тягну було присвоєно звання "старший учитель".