ІКТ у викладанні предметів Лишенко І.М.

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук

Інтерактивні практичні заняття

Доброго дня. Опрацюйте матеріал на моїй сторінці обговореннята дайте відповіді на запитання:

  1. Що спочатку створюється на Вікі-сайті: посилання чи сторінка?

Мої відповіді: Спочатку створюється сторінка, а вже потім робиться посилання на неї.--Лишенко Ірина Миколаївна (обговорення) 10:09, 23 вересня 2015 (EEST)

  1. Чи важливим є дизайн при створенні Вікі сайту?
Мої відповіді:Оформлення або дизайн – це зовнішній вигляд сайту. Перше враження від сайту є дуже важливим, бо від нього залежить чи залишиться відвідувач, чи знайомитиметься з інформацією, яку йому пропонують, або закриє вікно з цим сайтом і назавжди забуде про його існування. Оформлення сайту підказує відвідувачеві, куди він потрапив: чи це є корпоративний сайт певної компанії, або інформаційний портал, або літературний сайт, або щось ще. Оформлення допомагає відвідувачеві орієнтуватися по сайту, а може, і навпаки, збити відвідувача так, що навіть при добре розробленій структурі відвідувачеві важко буде зорієнтуватися. Від оформлення залежить багато що - візуальна інформація є не менш важливою, ніж текстова, яка потім наповнить сайт.--Лишенко Ірина Миколаївна (обговорення) 10:12, 23 вересня 2015 (EEST)

--Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ (обговорення) 09:52, 23 вересня 2015 (EEST)

Індивідуальні заняття

Доброго дня, шановні колеги. Пропоную вам провести екскурсію, використовуючт Googleкарти. Ваша задача переглянути відеоролик, створений мною , та використовуючи службуGoogle карти провести екскурсію у м.Харковы по майдану Свободи, порахувати кількість колон на Харківській ОДА та вказати колір автобуса біля будівлі ХОДА. Відповіді вписати у форму . Успіхів.

--Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ (обговорення) 10:22, 23 вересня 2015 (EEST)

Консультації

Тематичні дискусії (Інтернет-семінари)

Проведення та перевірка модульного контролю

Дайте відповіді на запитання у відповідних полях

--Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ (обговорення) 10:22, 23 вересня 2015 (EEST)