Відмінності між версіями «ІКТ у викладанні предметів Яловець С.М.»

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук
(Індивідуальні заняття)
 
Рядок 9: Рядок 9:
  
 
==== Індивідуальні заняття ====
 
==== Індивідуальні заняття ====
 +
Доброго дня, шановні колеги!
  
==== Консультації ====
+
Пропоную вам попрацювати з '''Google картами''', точніше "сходити на офлайн-екскурсію". Ваша задача знайти об'єкт на карті та дати відповіді у поля форми. Завдання містить '''4 кроки'''. Виконавши '''Крок 1''' - за посиланням маєте змогу перейти до наступного кроку. Уважно читайте анотації.
  
 +
Для виконання запропонованого завдання Вам потрібно:
  
====Тематичні дискусії (Інтернет-семінари) ====
+
#Відкрити через '''Служби Google''' (''вибрати праворуч вгорі'') службу '''Google Карти'''.
 +
#Знайти об'єкт на карті через пошук. Ваш об'єкт - '''залізничний вокзал "Південний" у м.Києві''' та перейти у '''режим перегляду вулиць'''(''взяти '''ЛКМ''' праворуч внизу чоловічка і помістити його на об'єкт''), вивчити місцевість.
 +
#У наступній вкладці відкрити [https://docs.google.com/forms/d/1s8VOK5O02VmLCEJwjXq0f-vs7nvOFupPdYNGjoV9wfU/viewform форму індивідуального заняття з ІКТ] та вписати відповіді у поля форми Кроку 1, уважно прочитавши анотацію до завдання.
 +
#Після надіслання відповідей перейти за посиланням на Крок 2.Дати відповіді.
 +
#Після надіслання відповідей перейти за посиланням на Крок 3.Дати відповіді.
 +
#Після надіслання відповідей перейти за посиланням на Крок 4.Дати відповіді.
  
 +
Бажаємо успіхів та чекаємо на відповіді!
 +
--[[Користувач:Герасименко Наталія Вікторівна|Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ]] ([[Обговорення користувача:Герасименко Наталія Вікторівна|обговорення]]) 12:32, 15 вересня 2016 (EET)
 +
==== Консультації ====
 +
 +
====Тематичні дискусії (Інтернет-семінари) ====
 +
Доброго дня. Тема нашої з вами дискусії "Використання ІКТ при вивченні історії та суспільних дисциплін у ЗНЗ".
 +
--[[Користувач:Герасименко Наталія Вікторівна|Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ]] ([[Обговорення користувача:Герасименко Наталія Вікторівна|обговорення]]) 14:02, 27 вересня 2016 (EET)
  
 
==== Проведення та перевірка модульного контролю ====
 
==== Проведення та перевірка модульного контролю ====
 +
Доброго дня. Прошу перейти за посиланням [https://docs.google.com/forms/d/16C46a8m_pvuPOy3hzmeT9Iq-wYI_7TltH-XZS3UENyk/viewform Проведення та перевірка модульного контролю]та дати відповіді на запропоновані питання. Уважно прочитайте анотацію.Бажаємо успіхів!
 +
--[[Користувач:Герасименко Наталія Вікторівна|Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ]] ([[Обговорення користувача:Герасименко Наталія Вікторівна|обговорення]]) 12:34, 11 жовтня 2016 (EET)

Поточна версія на 19:14, 1 листопада 2016

Інтерактивні практичні заняття

Доброго дня, шановні колеги. За вікном весна, сподіваюся гарний настрій :). І я впевнена, щоу нас з вами все обов'язково вийде. Посміхніться, адже посмішка має велике значення і вплив. Ви згодні з цим? Погляньте на посмішку та висловіть свої враження.

--Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ (обговорення) 13:31, 20 квітня 2016 (EEST)

пошмішка це життя--Яловець Світлана Миколаївна (обговорення) 14:41, 20 квітня 2016 (EEST) Посмішку не можна купити, а можна подарувати.--Яловець Світлана Миколаївна (обговорення) 14:44, 20 квітня 2016 (EEST)

Індивідуальні заняття

Доброго дня, шановні колеги!

Пропоную вам попрацювати з Google картами, точніше "сходити на офлайн-екскурсію". Ваша задача знайти об'єкт на карті та дати відповіді у поля форми. Завдання містить 4 кроки. Виконавши Крок 1 - за посиланням маєте змогу перейти до наступного кроку. Уважно читайте анотації.

Для виконання запропонованого завдання Вам потрібно:

  1. Відкрити через Служби Google (вибрати праворуч вгорі) службу Google Карти.
  2. Знайти об'єкт на карті через пошук. Ваш об'єкт - залізничний вокзал "Південний" у м.Києві та перейти у режим перегляду вулиць(взяти ЛКМ праворуч внизу чоловічка і помістити його на об'єкт), вивчити місцевість.
  3. У наступній вкладці відкрити форму індивідуального заняття з ІКТ та вписати відповіді у поля форми Кроку 1, уважно прочитавши анотацію до завдання.
  4. Після надіслання відповідей перейти за посиланням на Крок 2.Дати відповіді.
  5. Після надіслання відповідей перейти за посиланням на Крок 3.Дати відповіді.
  6. Після надіслання відповідей перейти за посиланням на Крок 4.Дати відповіді.

Бажаємо успіхів та чекаємо на відповіді! --Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ (обговорення) 12:32, 15 вересня 2016 (EET)

Консультації

Тематичні дискусії (Інтернет-семінари)

Доброго дня. Тема нашої з вами дискусії "Використання ІКТ при вивченні історії та суспільних дисциплін у ЗНЗ". --Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ (обговорення) 14:02, 27 вересня 2016 (EET)

Проведення та перевірка модульного контролю

Доброго дня. Прошу перейти за посиланням Проведення та перевірка модульного контролюта дати відповіді на запропоновані питання. Уважно прочитайте анотацію.Бажаємо успіхів! --Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ (обговорення) 12:34, 11 жовтня 2016 (EET)