Відмінності між версіями «Історія та суспільні дисципліни, ктс навчання(1 група) (н.с. - 22-26.02.2016, е.с. - 21-23.06.2016)»
Матеріал з HistoryPedia
(→Розклад занять) |
|||
(не показано 9 проміжних версій цього учасника) | |||
Рядок 3: | Рядок 3: | ||
== Список групи == | == Список групи == | ||
'''1 група''' | '''1 група''' | ||
− | # | + | #[[Користувач:Боров Віктор Олександрович| Боров Віктор Олександрович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Валюх Тетяна Миколаївна| Валюх Тетяна Миколаївна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Волобуєва Тамара Іванівна| Волобуєва Тамара Іванівна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Гавриленко Яків Миколайович| Гавриленко Яків Миколайович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Залуцька Ольга Василівна| Залуцька Ольга Василівна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Лаврик Олександр Григорович| Лаврик Олександр Григорович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Лисенко Любов Олегівна| Лисенко Любов Олегівна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Паращенко Ігор Володимирович| Паращенко Ігор Володимирович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Петренко Наталія Миколаївна| Петренко Наталія Миколаївна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Пишневська Олена Михайлівна| Пишневська Олена Михайлівна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Пустовіт Олег Миколайович| Пустовіт Олег Миколайович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Сіробаба Олексій Володимирович| Сіробаба Олексій Володимирович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Сурело Сергій Павлович|Сурело Сергій Павлович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Ткаченко Віктор Олексійович| Ткаченко Віктор Олексійович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Федорець Людмила Олександрівна| Федорець Людмила Олександрівна]] |
− | # | + | #[[Користувач:Чайкін Ігор Михайлович| Чайкін Ігор Михайлович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Шаматрін Микола Валентинович| Шаматрін Микола Валентинович]] |
− | # | + | #[[Користувач:Школьник Юлія Миколаївна| Школьник Юлія Миколаївна]] |
== Розклад занять == | == Розклад занять == | ||
+ | # [https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNSThEU0dseWo0cjQ/view?usp=sharing 29.02-04.03.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNR0dpcGxVbmpXeUE/view?usp=sharing 07.03-11.03.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNR3FGVmY4VXl5aDA/view?usp=sharing 14.03-18.03.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNZWhVaTdaLVBMeEk/view?usp=sharing 21.03-25.03.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNdlFjYjJ6cDRkLU0/view?usp=sharing 28.03-01.04.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNYlhCUS1zNHlMWjA/view?usp=sharing 04.04-08.04.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNTFBYTXI4SXdCbXc/view?usp=sharing 11.04-15.04.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNSnVBLXE5X3FlNzQ/view?usp=sharing 18.04-22.04.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNM1JPNmwxMHRobVE/view?usp=sharing 25.04-29.04.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNb1VIMGx1cEFmVVU/view?usp=sharing 04.05-06.05.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNeEV4aXlDRWZLMEk/view?usp=sharing 10.05-13.05.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNODd5YWtSaEczYkU/view?usp=sharing 16.05-20.05.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNNW00QmtnakszNGc/view?usp=sharing 23.05-27.05.2016] | ||
+ | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNazl6VHJFYzNKUFU/view?usp=sharing 30.05-03.06.2016] | ||
# | # | ||
# | # | ||
# | # | ||
# | # | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | |||
− | == Екзаменаційна сесія | + | == Екзаменаційна сесія == |
'''21-23.06.2016''' | '''21-23.06.2016''' |
Поточна версія на 19:01, 5 червня 2016
Учителі історії та суспільних дисциплін, ктс навчання(1 група) (н.с. - 22-26.02.2016, е.с. - 21-23.06.2016)
Список групи
1 група
- Боров Віктор Олександрович
- Валюх Тетяна Миколаївна
- Волобуєва Тамара Іванівна
- Гавриленко Яків Миколайович
- Залуцька Ольга Василівна
- Лаврик Олександр Григорович
- Лисенко Любов Олегівна
- Паращенко Ігор Володимирович
- Петренко Наталія Миколаївна
- Пишневська Олена Михайлівна
- Пустовіт Олег Миколайович
- Сіробаба Олексій Володимирович
- Сурело Сергій Павлович
- Ткаченко Віктор Олексійович
- Федорець Людмила Олександрівна
- Чайкін Ігор Михайлович
- Шаматрін Микола Валентинович
- Школьник Юлія Миколаївна
Розклад занять
- 29.02-04.03.2016
- 07.03-11.03.2016
- 14.03-18.03.2016
- 21.03-25.03.2016
- 28.03-01.04.2016
- 04.04-08.04.2016
- 11.04-15.04.2016
- 18.04-22.04.2016
- 25.04-29.04.2016
- 04.05-06.05.2016
- 10.05-13.05.2016
- 16.05-20.05.2016
- 23.05-27.05.2016
- 30.05-03.06.2016
Екзаменаційна сесія
21-23.06.2016