Відмінності між версіями «Історія та суспільні дисципліни, ктс навчання(2 група) (н.с. - 18-22.04.2016, е.с. - 01-03.11.2016)»
Матеріал з HistoryPedia
(→Список групи) |
(→Розклад занять) |
||
Рядок 26: | Рядок 26: | ||
#[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNVFB5VEhCUGRLRDQ/view?usp=sharing 23-27.05.2016] | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNVFB5VEhCUGRLRDQ/view?usp=sharing 23-27.05.2016] | ||
#[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNZzhENXZQRndBb1E/view?usp=sharing 30.05-03.06.2016] | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNZzhENXZQRndBb1E/view?usp=sharing 30.05-03.06.2016] | ||
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNUTJwYUlhamNweGM/view?usp=sharing 05-09.09.2016] |
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNX0kzbXZTVEhtMXM/view?usp=sharing 12-16.09.2016] |
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNOWdaSm15a1R3MFk/view?usp=sharing 19-23.09.2016] |
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNV3M1Nnp3U1AyczQ/view?usp=sharing 26-30.09.2016] |
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNNXNhWWNmZHMtcDg/view?usp=sharing 03-07.10.2016] |
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNWnlLdkVnTlVXb0k/view?usp=sharing 10-14.10.2016] |
− | # | + | #[https://drive.google.com/file/d/0B4gt4Ia75yCNdkw3WG9adDlHaGs/view?usp=sharing 17-21.10.2016] |
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
== Екзаменаційна сесія == | == Екзаменаційна сесія == | ||
'''01-03.11.2016''' | '''01-03.11.2016''' |
Поточна версія на 18:41, 1 листопада 2016
Учителі історії та суспільних дисциплін, ктс навчання(2 група) (н.с. - 18-22.04.2016, е.с. - 01-03.11.2016)
Список групи
2 група
- Голуб Людмила Миколаївна
- Зозуля Альона Володимирівна
- Зарудний Сергій Вікторович
- Ляшенко Юлія Сергіївна
- Малиш Валерій Валерійович
- Манько Олександр Олександрович
- Романчук Тетяна Юріївна
- Мацак Олена Миколаївна
- Сергієнко Володимир Іванович
- Харченко Валентина Іванівна
- Цілуйко Людмила Миколаївна
- Шевченко Віктор Іванович
- Яковенко Тетяна Тимофіївна
- Яловець Світлана Миколаївна
- Янченко Інна В’ячеславівна
Розклад занять
- 25-29.04.2016
- 04-06.05.2016
- 10-13.05.2016
- 16-20.05.2016
- 23-27.05.2016
- 30.05-03.06.2016
- 05-09.09.2016
- 12-16.09.2016
- 19-23.09.2016
- 26-30.09.2016
- 03-07.10.2016
- 10-14.10.2016
- 17-21.10.2016
Екзаменаційна сесія
01-03.11.2016