КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 м.Суми, Сумської області
Зміст
Повна назва навчального закладу
КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 м.Суми, Сумської області (розділ)
Адреса навчального закладу
40004 м.Суми,вул.Металургів,71
Історія навчального закладу
Історія виникнення школи сягає ще в довоєнні часи та має довге коріння. Сумській загальноосвітній школі №20 м.Суми вже більше, ніж 70 років. Деякі факти з історії школи:
• Школу засновано у 1938 р. • У 1941 р. у приміщенні закладу був розташований воєнний шпиталь • Зі вступом в місто гітлерівців у 1941р. школу було перетворено в конюшню • Після визволення міста Суми від німецько-фашистських загарбників заклад відновив свою роботу. Після закінчення Великої Вітчизняної війни школа відкрила свої двері для дівчат і до 1954 р. існувала як гімназія для дівчат. Довгий час директором школи була Лавренко Н.М.
• Починаючи з 1954 р. заклад запрацював як школа для хлопців та дівчат • У 1955 р. школа випустила першого випускника з Золотою медаллю • У 60-х роках ХХ ст. було добудовано частину шкільної будівлі, у 80-х роках школа отримала ще додаткові приміщення для розміщення навчальних класів. • З 2003 року навчання ведеться українською мовою
Заснування навчального закладу, зміни у статусі, основні події
У 2000 році директором школи стала Антонова Лариса Володимирівна, яка очолює навчальний заклад 15 років. Це досвідчений, ерудований, компетентний директор. За фахом Лариса Володимирівна - учитель французької мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання "старший учитель". Саме директор є зачинателем та генератором усіх починань та перетворень у шкільному житті, упевнено веде педагогічний, учнівський, батьківський колективи до перемог, є мудрим порадником і учню, і вчителю й батькам.
Антонова
Лариса
Володимирівна'
Кращі викладачі
Нині навчально-виховний процес у закладі забезпечують 72 вчителі: 49 мають І та вищу кваліфікаційну категорію; серед них 2 учителів-методистів, 14 мають звання «старший учитель». Здійснюють контроль за навчально-виховним процесом три заступники з навчально-виховної роботи, заступник з виховної роботи, за матеріально – технічне забезпечення навчального процесу відповідає заступник з АГЧ.
Велика увага в закладі приділяється вивченню та впровадженню кращого педагогічного досвіду. Педагоги активно використовують у роботі інформаційно-комунікаційні технології, які сприяють посиленню інтересу учнів до навчання та підвищенню якості знань.
Педагоги беруть участь та перемагають у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року»: у 2012-2013 н.р. перемогу в міському та обласному етапах здобула вчитель української мови Тімченко С.О., у 2013-2014 н.р. учитель зарубіжної літератури Івакіна А.В. стала лауреатом міського етапу.
У 2011-2012 н.р. Марова О.М. стала переможцем міського етапу обласного конкурсу «Золоте серце».
У міському конкурсі на кращий методичний прийом «Срібні родзинки» переможцями стала у 2015 році Мартиненко Л.В.