Відмінності між версіями «Користувач:Павліченко Вікторія Іванівна»

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук
(Випускний проект)
(Випускний проект)
Рядок 20: Рядок 20:
 
==Випускний проект==
 
==Випускний проект==
 
Історія навчальних закладів. [[КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25, м. Суми Сумської області.]]
 
Історія навчальних закладів. [[КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25, м. Суми Сумської області.]]
 +
КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25, м. Суми Сумської області – освітній заклад нового типу, який забезпечує поглиблене та профільне  вивчення англійської мови, математики, української мови та літератури. Система роботи в школі спрямована на створення максимально сприятливих умов для інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дитини.
 +
У своїй діяльності КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25, м. Суми Сумської області керується Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, нормативно-інструктивними матеріалами Міністерства освіти і науки України,  управління освіти і науки Сумської міської ради,  власним Статутом, іншими нормативними документами. З метою подальшого вдосконалення роботи закладу, підвищення рівня та результативності методичної, навчальної та виховної роботи діяльність педагогічного колективу в 2013-2014 навчальному році була спрямована на виконання заходів міської програми «Освіта».
  
 
==Контакти==
 
==Контакти==

Версія за 09:50, 9 червня 2015


Прізвище, ім'я, по-батькові

Павліченко Вікторія Іванівна

Паліченко В.І.

Регіон

м. Суми

Місце роботи

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25, м. Суми Сумської області

Посада

Заступник директора з НВР

Категорія

Вища

Випускний проект

Історія навчальних закладів. КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25, м. Суми Сумської області. КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25, м. Суми Сумської області – освітній заклад нового типу, який забезпечує поглиблене та профільне вивчення англійської мови, математики, української мови та літератури. Система роботи в школі спрямована на створення максимально сприятливих умов для інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дитини. У своїй діяльності КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25, м. Суми Сумської області керується Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, нормативно-інструктивними матеріалами Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Сумської міської ради, власним Статутом, іншими нормативними документами. З метою подальшого вдосконалення роботи закладу, підвищення рівня та результативності методичної, навчальної та виховної роботи діяльність педагогічного колективу в 2013-2014 навчальному році була спрямована на виконання заходів міської програми «Освіта».

Контакти

torija080270@gmail.com

0660086077

Список користувачів