Відмінності між версіями «Кінолітописець Буринщини»

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук
(Автор статті(посилання на сторінку користувача))
(Вступ)
Рядок 1: Рядок 1:
  
 
==Вступ==
 
==Вступ==
 +
 +
Вступ
 +
Кіно – наймолодший і найпопулярніший з видів мистецтв. Воно впливає на душі й розум, до нього прикута увага багатьох людей: письменників, мистецтвознавців, істориків, краєзнавців – усіх, кого цікавлять проблеми художньої творчості і сприйняття.
 +
На Буринщині є славні земляки, творчість і діяльність яких мала б вивчатись у шкільному курсі "Рідний край". Тому далі йтиметься про людину, яка долає життєву дорогу наперекір усьому й попри все, яка вміє побачити, відчути, знайти своє місце в суспільстві.
 +
Анатолій Дмитрович Заступ – організатор і беззмінний керівник самодіяльної народної кіно-відеостудії «Буринь», автор понад 227 кіно- та відеосюжетів. Усі фільми з нашого реального життя, відтворюють минуле Буринського району, розповідають про кращих людей та цікаві події. Словом, це своєрідний літопис Буринщини у кіно- та відеоплівці, неоціненна спадщина для нащадків, котрі мають змогу на власні очі побачити, якими були й чим жили їхні попередники.
 +
Творчий підхід самодіяльного аматора неодноразово було схвально та оцінено на різноманітних конкурсах, виставках, як обласних, так і масштабу всієї країни, про що свідчать нагороди і грамоти. Багато визначних подій нашого краю талановито відображено у фільмах А. Заступа.
 +
Актуальність теми визначатиметься відтворенням історичної спадщини та пропагандою пам’яток історії та культури засобами кіно.
 +
Метою буде дослідження життєвого і творчого шляху А. Д. Заступа та його внесок у розвиток кіномистецтва на Буринщині.
 +
 +
 +
 +
 +
 +
  
 
===З історії Буринського кінолітопису===
 
===З історії Буринського кінолітопису===

Версія за 20:18, 25 вересня 2016

Вступ

Вступ Кіно – наймолодший і найпопулярніший з видів мистецтв. Воно впливає на душі й розум, до нього прикута увага багатьох людей: письменників, мистецтвознавців, істориків, краєзнавців – усіх, кого цікавлять проблеми художньої творчості і сприйняття. На Буринщині є славні земляки, творчість і діяльність яких мала б вивчатись у шкільному курсі "Рідний край". Тому далі йтиметься про людину, яка долає життєву дорогу наперекір усьому й попри все, яка вміє побачити, відчути, знайти своє місце в суспільстві. Анатолій Дмитрович Заступ – організатор і беззмінний керівник самодіяльної народної кіно-відеостудії «Буринь», автор понад 227 кіно- та відеосюжетів. Усі фільми з нашого реального життя, відтворюють минуле Буринського району, розповідають про кращих людей та цікаві події. Словом, це своєрідний літопис Буринщини у кіно- та відеоплівці, неоціненна спадщина для нащадків, котрі мають змогу на власні очі побачити, якими були й чим жили їхні попередники. Творчий підхід самодіяльного аматора неодноразово було схвально та оцінено на різноманітних конкурсах, виставках, як обласних, так і масштабу всієї країни, про що свідчать нагороди і грамоти. Багато визначних подій нашого краю талановито відображено у фільмах А. Заступа. Актуальність теми визначатиметься відтворенням історичної спадщини та пропагандою пам’яток історії та культури засобами кіно. Метою буде дослідження життєвого і творчого шляху А. Д. Заступа та його внесок у розвиток кіномистецтва на Буринщині.
З історії Буринського кінолітопису

Півстоліття з об’єктивом

Висновок

Список використаних джерел та літератури

Додатки

Автор статті(посилання на сторінку користувача)

Романчук Тетяна Юріївна