Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Клочко Оксана Миколаївна»

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук
(Інтерактивні практичні заняття)
(Проведення та перевірка модульного контролю)
 
(не показані 7 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 3: Рядок 3:
 
==== Інтерактивні практичні заняття ====
 
==== Інтерактивні практичні заняття ====
  
Шановні колеги, пропоную переглянути лекційний матеріал з "Педагогічної інноватики", що  допоможе успішному виконанню навчальних завдань [https://drive.google.com/file/d/0Bz5YplUfuViWQlV0VER1eWdYcGM/view?usp=sharing Тема 1. Введення в педагогічну інноватику.  
+
Шановні колеги, пропоную переглянути лекційний матеріал з "Педагогічної інноватики", що  допоможе успішному виконанню навчальних завдань
Порівняльна характеристика традиційної та інноваційної систем навчання]
+
[https://drive.google.com/file/d/0Bz5YplUfuViWQlV0VER1eWdYcGM/view?usp=sharing Тема 1. Введення в педагогічну інноватику. Порівняльна характеристика традиційної та інноваційної систем навчання]
  
 
[https://drive.google.com/file/d/0Bz5YplUfuViWaXBxdzBleGtvN0U/view?usp=sharing Тема 2.Сучасні інноваційні педагогічні технології]
 
[https://drive.google.com/file/d/0Bz5YplUfuViWaXBxdzBleGtvN0U/view?usp=sharing Тема 2.Сучасні інноваційні педагогічні технології]
Рядок 31: Рядок 31:
  
 
==== Проведення та перевірка модульного контролю ====
 
==== Проведення та перевірка модульного контролю ====
 +
Дорогі колеги, повідомляю вам, що з наступного понеділка в даному розділі будуть знаходитись питання для перевірки модульного контролю у вигляді тестів.
 +
Не забудьте, будь-ласка, виконати дане завдання.--[[Користувач:Клочко Оксана Миколаївна|Клочко Оксана Миколаївна]] ([[Обговорення користувача:Клочко Оксана Миколаївна|обговорення]]) 13:26, 26 вересня 2017 (EEST)
 +
 +
Шановні колеги, питання до тестів тут: [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpCbMlPPvID6R79L7jGoukQUfMIZjw1GrcvyBXfDGKSV6UFg/viewform Питання для закріплення з навчальної дисципліни "Педагогічна інноватика"] --[[Користувач:Клочко Оксана Миколаївна|Клочко Оксана Миколаївна]] ([[Обговорення користувача:Клочко Оксана Миколаївна|обговорення]]) 17:59, 9 жовтня 2017 (EEST)
 +
 +
Колеги, нагадую, що у кожного на  власній сторінці є посилання на тестові запитання до курсу. Не забудьте вписати ваши прізвище та ініціали. Бажаю успіху! --[[Користувач:Клочко Оксана Миколаївна|Клочко Оксана Миколаївна]] ([[Обговорення користувача:Клочко Оксана Миколаївна|обговорення]]) 13:28, 12 жовтня 2017 (EEST)

Поточна версія на 13:32, 12 жовтня 2017

Педагогічна Інноватика

Інтерактивні практичні заняття

Шановні колеги, пропоную переглянути лекційний матеріал з "Педагогічної інноватики", що допоможе успішному виконанню навчальних завдань Тема 1. Введення в педагогічну інноватику. Порівняльна характеристика традиційної та інноваційної систем навчання

Тема 2.Сучасні інноваційні педагогічні технології

Тема 3. Локальні інновації та їх використання на уроках

Індивідуальні заняття

Консультації

Шановні слухачі, пропоную для консультації наступні теми: Інноваційні тенденції розвитку сучасної освіти. Порівняльний аналіз традиційної та інноваційної систем навчання. Реалізація гендерного підходу в освіті. Організація навчально-виховного процесу з врахуванням індивідуального підходу. Метод проектів як інноваційна освітня технологія. Гіперактивність як психолого-педагогічна проблема.

Якщо вас цікавлять інші теми, буду рада з вами поспілкуватись! --Клочко Оксана Миколаївна (обговорення) 12:44, 26 вересня 2017 (EEST)

Тематичні дискусії (Інтернет-семінари)

В розділі "Тематичні дискусії", на мою думку, варто розглянути наступні проблеми: Використання педагогічних інновацій на уроках історії. Концепція Нової української школи. Основні положення Закону України про Освіту. Долучайтесь! --Клочко Оксана Миколаївна (обговорення) 12:53, 26 вересня 2017 (EEST)

Проведення та перевірка модульного контролю

Дорогі колеги, повідомляю вам, що з наступного понеділка в даному розділі будуть знаходитись питання для перевірки модульного контролю у вигляді тестів. Не забудьте, будь-ласка, виконати дане завдання.--Клочко Оксана Миколаївна (обговорення) 13:26, 26 вересня 2017 (EEST)

Шановні колеги, питання до тестів тут: Питання для закріплення з навчальної дисципліни "Педагогічна інноватика" --Клочко Оксана Миколаївна (обговорення) 17:59, 9 жовтня 2017 (EEST)

Колеги, нагадую, що у кожного на власній сторінці є посилання на тестові запитання до курсу. Не забудьте вписати ваши прізвище та ініціали. Бажаю успіху! --Клочко Оксана Миколаївна (обговорення) 13:28, 12 жовтня 2017 (EEST)