Обговорення користувача:Клочко Оксана Миколаївна

Матеріал з HistoryPedia
Версія від 18:01, 9 жовтня 2017, створена Клочко Оксана Миколаївна (обговореннявнесок) (Проведення та перевірка модульного контролю)

Перейти до: навігація, пошук

Педагогічна Інноватика

Інтерактивні практичні заняття

Шановні колеги, пропоную переглянути лекційний матеріал з "Педагогічної інноватики", що допоможе успішному виконанню навчальних завдань Тема 1. Введення в педагогічну інноватику. Порівняльна характеристика традиційної та інноваційної систем навчання

Тема 2.Сучасні інноваційні педагогічні технології

Тема 3. Локальні інновації та їх використання на уроках

Індивідуальні заняття

Консультації

Шановні слухачі, пропоную для консультації наступні теми: Інноваційні тенденції розвитку сучасної освіти. Порівняльний аналіз традиційної та інноваційної систем навчання. Реалізація гендерного підходу в освіті. Організація навчально-виховного процесу з врахуванням індивідуального підходу. Метод проектів як інноваційна освітня технологія. Гіперактивність як психолого-педагогічна проблема.

Якщо вас цікавлять інші теми, буду рада з вами поспілкуватись! --Клочко Оксана Миколаївна (обговорення) 12:44, 26 вересня 2017 (EEST)

Тематичні дискусії (Інтернет-семінари)

В розділі "Тематичні дискусії", на мою думку, варто розглянути наступні проблеми: Використання педагогічних інновацій на уроках історії. Концепція Нової української школи. Основні положення Закону України про Освіту. Долучайтесь! --Клочко Оксана Миколаївна (обговорення) 12:53, 26 вересня 2017 (EEST)

Проведення та перевірка модульного контролю

Дорогі колеги, повідомляю вам, що з наступного понеділка в даному розділі будуть знаходитись питання для перевірки модульного контролю у вигляді тестів. Не забудьте, будь-ласка, виконати дане завдання.--Клочко Оксана Миколаївна (обговорення) 13:26, 26 вересня 2017 (EEST)

Шановні колеги, питання до тестів тут: Питання для закріплення з навчальної дисципліни "Педагогічна інноватика"