Павленківський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Лебединської районної ради

Матеріал з HistoryPedia
Версія від 12:20, 12 травня 2015, створена Павленко А.В. (обговореннявнесок) (Директори)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Повна назва навчального закладу

Павленківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області

Адреса навчального закладу

42224, Сумська область, Лебединський район, с. Павленкове вул. Центральна, 19

Історія навчального закладу

Знайомтесь – село Павленкове. Лежить на березі річки Грунь, за 25 км від райцентру. Засноване вільними запорізькими козаками і згадується ще до Переяславської ради. Однією з основних будівель села вважається школа: Павленківський НВК: ЗОШ І – ІІІ класів – дошкільний навчальний заклад.

Павленківський НВК

Заснування навчального закладу, зміни у статусі, основні події

З історії школи: - в 1904 році - заснована земська 4- класна школа; - в 1928 році - реорганізована в початкову; - в 1946 році – реорганізована в семирічну; - в 1957 році – реорганізована в восьмирічну; - в 1990 році – реорганізована в неповну середню; - в 1992 році – реорганізована в загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів; - в 2001 році – реорганізована в навчально – виховне об’єднання: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад; - в 2004 році – реорганізована на навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

Директори

Літовченко Василь Савич

Овсієнко Олександр Васильович

Лютий Іван Іванович

Ляшко Володимир Олександрович

Парфило Валентина Іванівна

З 2010 року Павленківський НВК очолює Капліна Світлана Вікторівна, вчитель історії та правознавства вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, відмінний освіти України

Капліна С.В.

Кращі вчителі

Капліна Світлана Вікторівна, вчитель історії та правознавства вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, відмінний освіти України

Лахтарина Н.С.

Лахтарина Надія Степанівна, вчитель математики вищої кваліфікаційної категорії

Тарасенко О.Д.

Тарасенко Олена Дмитрівна, вчитель біології та хімії вищої кваліфікаційної категорії

Ветерани педагогічної праці

Серед них ми називаємо Грицину П.К. З 1956 року він працював у школі. 37 років трудового педагогічного стажу. За свою роботу нагороджений медаллю «Ветеран праці», грамотами відділу освіти.

Літовченко Любов Іванівна – з 1947 року викладала російську мову і літературу, мала педагогічний стаж 38 років.

Літовченко Василь Савич – був інспектором райвно, і більше, ніж 30 років працював директором школи, не зрадив покликанню вчителя, до останніх днів свого життя працював у школі.

Павленко Єфросинія Петрівна – з 1953 року по 2000 рік працювала в Павленківській школі вчителем математики, а потім – бібліотекарем, своєю життєвою енергією надихала молодих вчителів до творчої праці. Жоден концерт, виховний захід не проходив без її участі.

Успенській Марії Тимофіївні, вчителю біології, ми завдячуємо тим, що школу оточує сад, каштанова та березова алея

Відомі випускники

Навчальний заклад сьогодні

Навчально – виховний комплекс працює над проблемою «Впровадження інтерактивних та особистісно - орієнтованих технологій у навчально- виховному процесі з метою всебічного розвитку творчих здібностей учнів.»

Зусилля педагогічного колективу спрямовані на всебічний гармонійний розвиток особистості кожного школяра .З цією метою відповідно обладнані класні кімнати, навчальні кабінети, майстерні по дереву і металу, спортивний та актовий зали, ігровий та спортивний майданчики. Цій меті підпорядковані виховні заходи, уроки.

Вчителі нашої школи приймають активну участь у різних конкурсах, семінарах і т.д. Зокрема, «Вчитель року», «Педагог – організатор року» та інших.

В 2006 році вчитель математики Лахтарина Н.С. зайняла 1 місце в районному конкурсі і показала високі знання і вміння на відбірковому турі обласного конкурсу «Вчитель року 2006».

Всі вчителі працюють на високому рівні завдяки постійному пошуку і використанню в своїй роботі інноваційних форм і методів. В даний час у закладі працює 17 педагогічних працівників.

З них: - вчителі вищої категорії -3 , - першої – 5, - другої - 1, - спеціалісти – 3, - молодші спеціалісти – 3, - старших вчителів - 1 , - відмінник освіти України -1, - здобувають вищу освіту – 1.

Досвідчені педагоги докладають усіх зусиль для багатогранного розкриття здібностей школярів і засвоєння ними шкільної програми. До послуг учнів:

- прекрасна актова зала; - спортивний зал; - їдальня з дворазовим харчуванням учнів початкових класів і одноразовим харчуванням учнів старших класів; - комп’ютерний клас; - бібліотека з книжковим фондом, який на 1 січня 2007 року становив 7110 примірників. Лише за 2006 рік отримано 266 підручників. - музей бойової і трудової слави села складається з 8 експозиційних розділів; - прекрасні навчальні кабінети; - ігрові майданчики; - стадіон. Творча діяльність – це найскладніша ділянка роботи з дітьми. Вона передбачає створення умов для виявлення здібностей дитини у самостійній роботі. Для створення творчої особистості є всі можливості. Кожен захід – це крок до успіху дитини: - чи то проба пера в конкурсі «Вірю в майбутнє твоє, Україно»; - чи то апробація шкільної сцени в різноманітних заходах ; - чи то відчуття приналежності до великого українського народу на уроках пам’яті, під час проведення огляду – конкурсу «Свята спадщина», під час святкування Дня партизанської Слави та ін. - чи то самореалізація можливостей щось змайструвати, зліпити, виготовити у гуртках; - чи то самовдосконалення спортивних умінь та навичок в спортивній секції, спортивних святах; - чи то розвиток інтелекту під час проведення предметних тижнів, олімпіад, уроків; - чи то крок до майстерності в декоративно – прикладному мистецтві на конкурсі «Чарівні барви Лебенщини», конкурсі «Зоряний вернісаж» та ін.

Вчителі навчального закладу у постійному творчому пошуку нових ефективних форм навчання та виховання школярів. На це спрямовані робота методичних об’єднань, індивідуальні консультації вчителів – наставників, старших вчителів. В школі проводяться предметні тижні, відкриті заняття, педагогічні читання, конференції, інтегровані уроки, круглі столи, рольові ігри, диспути, колективно- групові технології, виставки, свята та багато інших заходів. Юні таланти проявляють себе на засіданнях, форумах, у проведенні різноманітних акцій, туристичних зльотах. В нашій школі діють такі дитячі об’єднання: - волонтерський загін «Лелека»; - пошуковий загін; - загін юних рятівників; - загін юних інспекторів руху; - козацький осередок ім.Б. Хмельницького; - СПОУ: 1) Барвінчата – 1-4 клас; 2) Піонери – 5-8 клас; 3) Старшокласники- 9-11 клас. Один з напрямків виховної роботи в початкових класах – «Добрик крокує планетою». В школі діє учнівське самоврядування. До нього входять: - учнівські ради; - старостат.

Чому наша школа найкраща?

Зручно. У класах доброзичливі стосунки; тактовно і захоплююче навчають педагоги, здійснюється індивідуальний підхід, надається допомога у виконанні домашніх завдань.

Цікаво. Світ захоплень у школі різноманітний, кожен день наповнений незабутніми подіями.

Перспективно. Учні займають призові місця в районних, обласних олімпіадах. Випускники готові вступати і успішно навчатись у вищих учбових закладах.

Автор статті

Павленко Андрій Вікторович