Проблеми розвитку сучасної української школи, шляхи вирішення

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук

Cоціально-гуманітарний кредитний модуль

Вивчаємо джерела

Обговорюємо


1


2


3


4


5


6


7


8


9


10Підводимо підсумки

Теорія та методика фахової дисципліни

Вивчаємо джерела

Обговорюємо


1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


Підводимо підсумки

Падагогічна інноватика

Вивчаємо джерела

Обговорюємо


1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


Підводимо підсумки

ІКТ у викладанні предметів

Вивчаємо джерела

Шановні колеги! За посиланням розміщені 10 проблем сучасної української школи . Ознайомтесь та висловіть свою думку щодо існування проблем у вашому закладі та як, на вашу думку, можна їх подолати. Відповідь впишіть у місце вашого варіанту (номер варіанту – це ваш номер у списку групи. Дякую. --Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ (обговорення) 12:31, 10 квітня 2017 (EEST)

Обговорюємо


1Матеріальна база навчальних закладів застаріла. Недостатня кількість демонстраційного обладнання, наочності; Недостатня відповідальність батьків за навчання та виховання дітей;Недостатнє фінансування на утримання та розвиток навчальних закладів. Застаріла база комп’ютерів, відставання в інформатизації та комп’ютеризації від сучасних вимог. Низький рівень забезпечення шкіл якісною мережею Інтернет;Занадто велика кількість заходів; Занадто велика кількість паперів--Коваленко Сергій Олександрович (обговорення) 22:17, 22 квітня 2017 (EEST)


2


3 1) Застаріла база комп’ютерів, відставання в інформатизації та комп’ютеризації від сучасних вимог. Низький рівень забезпечення сільських шкіл якісною мережею Інтернет; 2) Мала чисельність учнів; 2)Недосконала система фінансування позашкільних закладів; 4) Недостатня відповідальність батьків за навчання та виховання дітей. Подолати їх через об'єднання шкіл, вдосконалити систему фінансування, покращити роботи по збереженню і забеспеченню школи з місцевою владою, залучити батьків до активної громадської позиції. Створити умови коли школа надаватиме освітні послуги для всіх вікових груп.--Глушенко Павлина Олексіївна (обговорення) 12:21, 18 квітня 2017 (EEST)


4 1) Навчання в школі проводиться в дві зміни, що суттєво впливає як на якість викладання так і на можливість сприймання учнями інформації; 2) Існування в одному примцщенні двох навчальних закладів; 3) недостатня кількість площі для розвитку гуртків. Ці дві проблеми можна вирішити одним способом - виділити приміщення в різних будівлях для існування кожного навчального закладу окремо. Це дозволить навчатись учням в одну зміну та дозволить використовувати приміщення для занять позаурочно.--Наталія Григорівна Приходько (обговорення) 21:44, 16 червня 2017 (EEST)


5


6


7


8


9


10


11


12


Підводимо підсумки

Психологія

Вивчаємо джерела

Обговорюємо

Обговорюємо


1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


Підводимо підсумки