Відстежувані категорії

Перейти до: навігація, пошук

На цій сторінці перераховані відстежують категорії, які заповнюються автоматично програмним забезпеченням MediaWiki. Їх можна перейменувати, змінивши відповідні системні повідомлення в просторі імен MediaWiki.

Відстежувана категорія Ім'я повідомлення Критерій включення в категорію
Індексовані сторінкиindex-categoryНа сторінці є «чарівне слово» (і сторінка знаходиться в просторі імен, де дозволений цей прапор), тому вона індексуються пошуковими роботами в тих випадках, коли цього зазвичай не відбувається.
Неіндексовані сторінкиnoindex-categoryСторінка не індексується пошуковими роботами, тому що на ній є «чарівне слово» __NOINDEX__, і вона знаходиться в просторі імен, де дозволений цей прапор).
Сторінки з дуже великою кількістю викликів ресурсомістких функційexpensive-parserfunction-categoryНа сторінці використовується занадто багато ресурсомістких функцій (таких, як #ifexist). Детальніше - на сторінці Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Сторінки, які містять пропущені аргументи шаблонівpost-expand-template-argument-categoryПісля розкриття аргументу шаблона (що-небудь в потрійних фігурних дужках, наприклад, {{{Foo}}}), сторінка стане більше, ніж $wgMaxArticleSize.
Сторінки з перевищеним розміром включених шаблонівpost-expand-template-inclusion-categoryПісля показу всіх шаблонів розмір сторінки стане більше, ніж $wgMaxArticleSize, тому деякі шаблони не були показані повністю.
Приховані категоріїhidden-category-categoryЦе категорія з доданою міткою __HIDDENCAT__ в неї, що за замовчуванням запобігає її відображенню на сторінках в розділі категорій.
Сторінки, що посилаються на неіснуючі файлиbroken-file-categoryКатегорія додається, якщо сторінка містить некоректну файлову посилання (посилання на неіснуючий файл).
Сторінки, на яких перевищено лічильник вузлівnode-count-exceeded-categoryКатегорія для сторінок, на яких перевищена кількість вузлів.
Сторінки, де перевищено глибину розгортанняexpansion-depth-exceeded-categoryЦе категорія для сторінок з перевищеною глибиною розкриття.