Відмінності між версіями «Сульський навчально-виховний комплекс»

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук
(Навчальний заклад сьогодні)
(Історія навчального закладу)
Рядок 6: Рядок 6:
 
   
 
   
  
 
 
==
 
[
 
 
]===
 
  
 
===Кращі викладачі===  
 
===Кращі викладачі===  

Версія за 16:06, 19 червня 2017

Історія навчального закладу

Перша школа на території сільської ради була побудована на початку ХІХ століття у с. Печище. Це був невеликий дерев'яний будинок на цегляному фундаменті. Навчання у школі було однорічним. У 1914 році за рахунок коштів земства збудували нове приміщення кам'яне з на три класні кімнати, учительську та кабінет директора.У довоєнний період школа була семирічною. У жовтні 1941 село було окуповане німцями, а у школі влаштували конюшню. Після звільнення села, у вересні 1943 року приміщення відремонтували і розпочався навчальний процес.У 50-ті роки школа не вміщувала всіх дітей, яким потрібно було навчатися, тому побудували ще два нових приміщення. У 1958 році школа стала восьмирічною. Окрасою школи були чудові квітники,які мали вигляд різних геометричних фігур, де росла велика кількість квітів.На території сільської ради працювали ще три школи, які знаходилися в селах Доценківка, Зелена Роща, Нечаївка.


Кращі викладачі

Серед педагогів, якими пишається школа, провідне місце належитьвчителю фізики та математики Анатолію Григоровичу Тягну. Він має високе звання "Відмінник народної освіти".Після закінчення Сумського педагогічного інституту ім. А.С.Макаренка Тягно А.Г. розпочинає свою педагогічну діяльністьна Харківщині. В школі с.Сула працював з 1987 по 2007 рік. неодноразово учні Анатолія Григоровича були переможцями районних і обласних олімпіад з фізики.Працюючи в школі. А.Г. Тягно постійно ділився своїм досвідомроботи на шкільних та районних методичних обєднаннях.Був членом творчої групи вчителів, що працювали при Сумському педагогічному університеті під керівництвом Каленика Віктора Івановича. У 1996 році приймав участь у обговоренні нового на той час підручника з фізикипід редакцією І.Бугайова.Стаття Анатолія Григоровича "Для чого видавати тимчасовий підручник" була надрукована у газеті "Освіта". У 1996 році А.Г. Тягну було присвоєно звання "старший учитель".

Кращі майстри

Відомі випускники

Гордістю школи є випускник Шияновський Сергій, член збірної України з легкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату на відкритому стадіоні, учасник багатьох чемпіонатів України, чемпіон Європи серед учасників змагань внутрішніх військ. До найвищих результатів навчального процесу належать три золоті (2004, 2007р.р.) та дві срібні медалі (1995, 1996 р.р.). Золоті медалі отримали Крючкова Маргарита, Халайджі Вікторія, Халайджіц Катерина, а срібні медалі - Тягно Валентина, Кочура Яна.

Навчальний заклад сьогодні

Сульський НВК сьогодні - це сучасний навчальний заклад в якому створені всі необхідні умови для навчання, розвитку та виховання дітей.у школі працює творчий колектив, який очолює директор Халайджі Віктор Петрович. педагогічний колектив це дванадцять вчителів. кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" мають чотири вчителі, " спеціаліст І категорії" - шість, "спеціаліст ІІ категорії" - один, "спеціаліст" - один.Вчителі навчального закладу знаходяться у постійному творчому пошуку нових ефективних форм навчання та виховання. У школі працюють методичні обєднання класних керівників, учителів початкових класів, учителів словесників та вчителів природничо-математичного циклу. Вчителі закладу приймають активну участь у різноманітних конкурсах, семінарах та ін. Навчально-виховний процес здійснюється в одинадцяти кабінетах. У навчальному закладі функціонує компютерний клас. Компютери підключені до мережі Інтернет, створена зона Wi-Fi. До послуг учнів актова та спортивна зали, їдальня, бібліотека. У школі працює філіал Садівської музичної школи. Біля навчального закладу обладнаний спортивний майданчик, стадіон, а для найменших вихованців - ігровий майданчик. Територію школи прикрашають зелені ялинки, декоративні кущі, плодові дерева, квіткові клумби.

.

Автор статті(посилання на сторінку користувача)