Сульський навчально-виховний комплекс

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук

Історія навчального закладу

===[[Перша школа на території сільської ради була побудована на початку ХІХ століття у с. Печище. Це був невеликий дерев'яний будинок на цегляному фундаменті. Навчання у школі було однорічним. У 1914 році за рахунок коштів земства збудували нове приміщення кам'яне з на три класні кімнати, учительську та кабінет директора.

 У довоєнний період школа була семирічною.
 У жовтні 1941 село було окуповане німці, а у школі влаштували конюшню. Після звільнення села, у вересні 1943 року приміщення відремонтували і розпочався навчальний процес.          
  У 50-ті роки школа не вміщувала всіх дітей, яким потрібно було навчатися, тому побудували ще два нових приміщення. У 1958 році 

навчатися у новому приміщенні Сульської загальноосвітньої школи. школа стала восьмирічною. Окрасою школи були чудові квітники, які мали вигляд різних геометричних фігур, де росла велика кількість різних квітів.

У 1987 році Печищанську восьмирічну школу закрили, а учні розпочали
 На території сільської ради працювали ще три школи, які знаходилися в селах Доценківка, Зелена Роща, Нечаївка. 
   У селі Доценківка школа була відкрита у 1928 році як початкова, у 1958 році її реорганізували у семирічну. Закрили школу у 1978 році. 

Початкові школи працювали у селі Нечаївка з 1926 по 1968 рік, а у селі Зелена Роща – з 1925 по1959 рік. Історія Сульської школи розпочалась у 1987 році. У 80-ті роки невелике село Сула, яке мало лише дві вулиці, було розбудоване і стало у тричі більше. У селі з'явилися три нові вулиці. Зросла чисельність населення. Село наповнилось дитячим сміхом. Був побудований дитячий садочок, а школи у селі не було.

У січні 1987 року районна рада під керівництвом нашого земляка Кузміна Миколи Григоровича, приймає рішення про будівництво школи у селі Сула. Будівництво розпочалось у квітні , а вже 1 вересня 1987 року   школа урочисто приймала  учнів  та гостей. 

У 2008 школа була реорганізована у Сульський навчально-виховний комплекс.

У школі створений і працює філіал Садівської школи мистецтв.]]

=

Кращі викладачі

Кращі майстри

Відомі випускники

Навчальний заклад сьогодні

Автор статті(посилання на сторінку користувача)