Сільськогосподарські підприємства на території с. Сергіївка Білопільського району в 1960-1990-х роках

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук

Вступ

Вступ.

 У кожної  людини  є місце, де вона народилася, виросла, місце, яким гордиться. Таким місцем для кожного із нас є село Сергіївка, саме тут починається для сергіївців наша Україна.
     Сучасне село Сергіївка відноситься до Білопільського району Сумської  області. територія Сергіївської сільської ради займає площу  3006 га, село Сергіївка – 145,1 га
       До складу Сергіївської сільської  ради входять села: Сергіївка, Миколаївка Тернівська, Ганнівське, Гезівка. На території Сергіївської сільської ради мешкає 334 жителі. У селі Сергіївка – 241, Миколаївці Тернівській  -  63, Ганнівському  - 29,Гезівці– 2 жителі.
      Розташоване село за 20 км  від районного центру,  46 км від м.Суми, 35 км  до кордону з Росією. Через село Сергіївка проходить автошлях Білопілля – Недригайлів, що виводить на трасу державного призначення Суми -  Київ.
      На селі функціонують  фермерські господарства: « Мрія» ( керівник ТкаченкоІ.О.), « Вікторія» ( Шевченко А.О.),  «Даяна – 2005» ( керівник Гордієнко В.А.).
      Маленькою цяточкою на географічній карті Сумщини позначене українське село Сергіївка. Таких населених пунктів ,мабуть, тисячі. З моменту заснування звичайного українського села Сергіївка ( 1850р.) минуло дуже багато часу. І гортаючи сторінки історії, нам є що згадати і чим гордитися. Кожен факт з історії села має свою особливість. це наша пам’ять, пам’ ять, якою ми живемо.
      Про деякі події  ми знаємо лише поверхово. Вже  призабулися прізвища  багатьох  односельців, які зробили великий внесок у розвиток  і процвітання нашого краю. І ось сьогодні ми хочемо якомога детальніше відновити всю хронологію подій, розповісти  про наше село та його працьовитих жителів.

Етапи становлення колективного господарства

Галузі господарства

Спогади колгоспників

Відомості про голів колгоспів

Передовики сільського господарства

Фотогалерея

Список використаних джерел та літератури

Автор статті(посилання на сторінку користувача)

Охріменко Ольга Василівна