С. Піски

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук

Назва

Село Піски Буринський район Сумська область

Географія

      Село знаходиться у лісостеповій зоні центральної частини Сумської  області на Східноєвропейській рівнині, яка має хвилястий рельєф ( поєднання височин, низовин і рівнин ). Місцевість, де розташоване село, поєднує в собі відроги Середньоруської височини, ділянки Придніпровської низовини та Полтавської рівнини.   Місцевість має такі географічні координати: 51°13'17"пн.ш. і 34°04'39"сх.д. Середня висота над рівнем моря 132 м. 

Розташування

Село Піски знаходиться на північному сході Буринського району Сумської області, на лівому березі річки Сейм. До 1968 року на сучасній території знаходилось двоє сіл – Піски (Байдурівське) і Глушець, об’єднані вони були Глушецькою сільською радою. До сільської ради також входило с. Новий мир (колись Округа). В 1968 році села були об’єднані в одне, сільська рада отримала назву - Пісківська, а центр її залишився в Глушці. Кордоном між Пісками і Глушцем була річка Вижлиця – ліва притока Сейму. До 1964 року села входили до Білопільського району Сумської області.

Клімат

Ґрунти, рослинний і тваринний світ

Історія

Давні часи

Новий час

Новітній період

==Населення== Кількість населення за даними перепису 2001 року 1191 особа, кількість населення станом на 2012 рік – 910 осіб ( дітей – 117; пенсіонерів – 306). Жителі зайняті в основному в особистому підсобному господарстві. Демографічна ситуація низька ( за 6 місяців 2012 року померло 9 осіб, а народилося – жодного). Загальна кількість дворів – 374, з них пустуючих садиб – 90. За національним складом пісківчани в основному українці, за релігійними поглядами - православні християни.

Органи влади

Економіка

Медицина

Освіта

Дошкільна, шкільна і позашкільна освіта

Заклади спеціальної та вищої освіти

Культура

Релігія

Спорт

Пам'ятки архітектури, історії та культури

Меморіал Жертв Голодомору у с.Піски

Персоналії

ЗМІ

Друковані ЗМІ

Електронні ЗМІ

Пошта, зв'язок, банківська сфера

Цікаві факти

Фотогалерея

Примітки та посилання

Джерела

Література

Ресурси інтернету

Автор статті(посилання на сторінку користувача)

Тереніна Світлана Сергіївна