ІКТ в управлінській діяльності Лавриненко В.Я.

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук

--Лавриненко Валентина Яківна (обговорення) 17:18, 19 червня 2015 (EEST)==== Інтерактивні практичні заняття ==== Доброго дня. Опрацюйте матеріал на сторінці обговорення та дайте відповідь на запитання:

Коли вийшла у світ Вікі-енциклопедія?

--Рідченко Людмила Олександрівна (обговорення) 11:42, 11 червня 2015 (EEST)


Ваша відповідь:

Доброго дня. Вікі-енциклопедія як сайт довідкового характеру створена 15 січня 2001 англійською мовою, де будь-який користувач може редагувати існуючі статті і додавати власні. Пізніше з'явилися розділи різними мовами, у тому числі українською. --Лавриненко Валентина Яківна (обговорення) 21:50, 11 червня 2015 (EEST)Доброго дня. Опрацюйте матеріал на сторінці обговорення та дайте відповідь на запитання:

Чи можна розмістити на вікі-статтю документи, які належать до інших ресурсів?

--Рідченко Людмила Олександрівна (обговорення) 11:19, 17 червня 2015 (EEST)


Ваша відповідь:

Вікі-сайт призначений для колективного створення та редагування гіпертекстів, тому безумовно у вікі-розмітці є інструменти для створення переходів між статтями вікі-середовища та посилань на інші ресурси інтернету. У Вікі-КДПУ внутрішніми посиланнями називаються посилання на статті у Вікі-КДПУ, а зовнішніми посиланнями – переходи на ресурси у мережі інтернет.--Лавриненко Валентина Яківна (обговорення) 17:18, 19 червня 2015 (EEST)

Індивідуальні заняття

Доброго дня, шановні колеги!

Пропоную вам попрацювати з Google картами, точніше "сходити на офлайн-екскурсію". Ваша задача знайти об'єкт на карті та дати відповіді у поля форми. Завдання містить 4 кроки. Виконавши Крок 1 - за посиланням маєте змогу перейти до наступного кроку. Уважно читайте анотації.

Для виконання запропонованого завдання Вам потрібно:

 1. Відкрити через Служби Google (вибрати праворуч вгорі) службу Google Карти.
 2. Знайти об'єкт на карті через пошук. Ваш об'єкт - залізничний вокзал "Південний" у м.Києві та перейти у режим перегляду вулиць(взяти ЛКМ праворуч внизу чоловічка і помістити його на об'єкт), вивчити місцевість.
 3. У наступній вкладці відкрити форму індивідуального заняття з ІКТ та вписати відповіді у поля форми Кроку 1.
 4. Після надіслання відповідей перейти за посиланням на Крок 2.Дати відповіді.
 5. Після надіслання відповідей перейти за посиланням на Крок 3.Дати відповіді.
 6. Після надіслання відповідей перейти за посиланням на Крок 4.Дати відповіді.

Бажаємо успіхів та чекаємо на відповіді! --Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ (обговорення) 13:05, 18 вересня 2015 (EEST)

--Рідченко Людмила Олександрівна (обговорення) 13:06, 18 вересня 2015 (EEST)

Доброго дня, шановна Наталіє Вікторівно! Завдання зGoogle картами' я виконала. Форми заповнила та надіслала.--Лавриненко Валентина Яківна (обговорення) 08:41, 3 жовтня 2015 (EEST)


№2. Доброго дня, шановні колеги. Сьогодні у нас з вами друге індивідуальне заняття, на якому вам потрібно створити кросворд за допомогою он-лайн сервісу для створення кросвордів Cross. Виконуйте послідовність дій і все у вас вийде.

 1. Відкрийте ресурс Cross у новій вкладці вашого браузера.
 2. Ознайомтеся з інструкцією по роботі з даним сервісом.
 3. Перегляньте приклад створеного кросворду.
 4. Виберіть будь-яку тему зі свого навчального предмету, складіть до неї питання та відповіді на них, які ви використаєте для створення кросворду.
 5. Створіть он-лайн кросворд. Користуючись інструкцією завантажте собі на комп’ютер у 2-х варіантах та оформіть його за зразком.(див. п.3)
 6. Завантажте кросворд на свій Google-диск, надайте спільний доступ, та розмістіть його за зразком у таблиці індивідуального заняття.

Вітаємо! Завдання виконано.

--Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ (обговорення) 13:04, 27 жовтня 2015 (EET)

--Рідченко Людмила Олександрівна (обговорення) 13:14, 27 жовтня 2015 (EET)

Доброго дня, кросворд зробила, на Google-диску записала та доступ відкрила - https://drive.google.com/file/d/0B5lxJO6LarePOE50ajMtRzBydlE/view?usp=sharing та https://drive.google.com/file/d/0B5lxJO6LarePSURIZC1ieV8zR2c/view?usp=sharing Але в таблицю додати інформацію не можу - відсутні права редагувати --Лавриненко Валентина Яківна (обговорення) 14:34, 4 грудня 2015 (EET)

Консультації

Доброго дня, Шановна Валентина Яківна. Якщо у Вас виникають питання з виконання проекту чи стосовно відповідей у технічному напрямку - звертайтеся, із задоволенням допоможемо.

--Рідченко Людмила Олександрівна (обговорення) 09:57, 16 жовтня 2015 (EEST)

Доброго дня, кросворд зробила, на Google-диску записала та доступ відкрила - https://drive.google.com/file/d/0B5lxJO6LarePOE50ajMtRzBydlE/view?usp=sharing та https://drive.google.com/file/d/0B5lxJO6LarePSURIZC1ieV8zR2c/view?usp=sharing Але в таблицю додати інформацію не можу - відсутні права редагувати --Лавриненко Валентина Яківна (обговорення) 14:23, 4 грудня 2015 (EET)

Тематичні дискусії (Інтернет-семінари)

Доброго дня. Пропоную вам подискутувати з питання "Чи мають місце ІКТ у вашій професійній діяльності?".

Для того, щоб висловити свою точку зору вам потрібно перейти за посиланням Управління навчальним закладом в умовах реформування освіти та у розділі ІКТ в управлінській діяльності ознайомитися із запропонованим матеріалом та вписати у місці під вільним номером свою відповідь, поставити підпис з часовою міткою.

--Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ (обговорення) 10:07, 1 жовтня 2015 (EEST)

--Рідченко Людмила Олександрівна (обговорення) 10:03, 1 жовтня 2015 (EEST)

Шановні Наталіє Вікторівно, Людмило Олександрівно! Своюточку зору з проблеми "Чи мають місце ІКТ у вашій професійній діяльності" я висловила під вільним номером 1.--Лавриненко Валентина Яківна (обговорення) 10:33, 4 жовтня 2015 (EEST)

Проведення та перевірка модульного контролю

Доброго дня, шановні колеги. Настав час підводити підсумки нашої з вами роботи. Ваша задача перейти за посиланнямПроведення та перевірка модульного контролю, уважно прочитати анотацію та дати відповіді на запропоновані питання, натиснути кнопку "Надіслати" - і все. Бажаємо успіхів!

--Герасименко Наталія Вікторівна, ст. викладач кафедри ІКТ (обговорення) 10:14, 7 жовтня 2015 (EEST)

--Рідченко Людмила Олександрівна (обговорення) 10:02, 7 жовтня 2015 (EEST)

Завдання модульного контролю виконано.--Лавриненко Валентина Яківна (обговорення) 20:12, 9 жовтня 2015 (EEST)Доброго дня! Перевірте правильність виконання усіх завдань та виконайте заборгованості. Бажаємо успіхів!

--Рідченко Людмила Олександрівна (обговорення) 09:49, 30 листопада 2015 (EET)