Відмінності між версіями «Глухівська загальноосвітня I-III ступенів школа №6 Глухівської міської ради Сумської області»

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук
(Навчальний заклад сьогодні)
(Заснування навчального закладу, зміни у статусі, основні події)
Рядок 4: Рядок 4:
 
==Історія навчального закладу==
 
==Історія навчального закладу==
 
===Заснування навчального закладу, зміни у статусі, основні події===
 
===Заснування навчального закладу, зміни у статусі, основні події===
Глухівська загальноосвітня I-III ступенів школа №6 Глухівської міської ради Сумської області.
+
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 вперше прийняла своїх учнів 1 вересня 1990 року. Ось що розповідав з цього приводу перший директор школи Дарченко Леонід Іванович:  « На той час у місті Глухові функціонували 6 загальноосвітніх шкіл і одна школа-інтернат. Школа №6 була закрита, оскільки будівля стара і перебувала в аварійному стані. Навчання великої кількості учнів на той час школи забезпечити не могли, працювали в дві зміни, тому Глухівською міською радою було прийнято рішення про будівництво нової школи №6. У 1986 році почалися будівельні роботи. Місце для нової школи обрали – Трохимівський сад. Це був новий район Глухова, маса багатоповерхівок, велика кількість дітей. 30 серпня 1990 року Глухівський архієпископ Трьох Анастасій Кузьма освятив побудовану красуню.»
 
'''Директори'''
 
'''Директори'''
Першим директором школи був
+
Дарченко Леонід Іванович 1990-1994 рр
 +
Карпенко Павло Михайлович 1994-2010рр.
 +
Калиновська Ірина Миколаіна з 2010р.
  
 
===Кращі викладачі===
 
===Кращі викладачі===

Версія за 07:41, 21 травня 2016


Історія навчального закладу

Заснування навчального закладу, зміни у статусі, основні події

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 вперше прийняла своїх учнів 1 вересня 1990 року. Ось що розповідав з цього приводу перший директор школи Дарченко Леонід Іванович:  « На той час у місті Глухові функціонували 6 загальноосвітніх шкіл і одна школа-інтернат. Школа №6 була закрита, оскільки будівля стара і перебувала в аварійному стані. Навчання великої кількості учнів на той час школи забезпечити не могли, працювали в дві зміни, тому Глухівською міською радою було прийнято рішення про будівництво нової школи №6. У 1986 році почалися будівельні роботи. Місце для нової школи обрали – Трохимівський сад. Це був новий район Глухова, маса багатоповерхівок, велика кількість дітей. 30 серпня 1990 року Глухівський архієпископ Трьох Анастасій Кузьма освятив побудовану красуню.»

Директори Дарченко Леонід Іванович 1990-1994 рр Карпенко Павло Михайлович 1994-2010рр. Калиновська Ірина Миколаіна з 2010р.

Кращі викладачі

Кращі майстри

Відомі випускники

Навчальний заклад сьогодні

Сьогодні школа –це сучасний навчальний заклад, у якому створені всі необхідні умови для навчання, розвитку і виховання підростаючого покоління. Основним напрямком діяльності педагогічного колективу є виховання громадянина-патріота, національно свідомої та духовно багатої людини, яка має міцні знання та сформовані життєві компетенції. Сьогодні 426 учням нашої школи дають знання учителі, з них мають:

вищу категорію -; І категорію – ; звання «Старший вчитель» - ; Постійна увага в школі приділяється роботі з обдарованими дітьми. Став уже традиційним загальношкільний конкурс «Учень року»

На базі школи №6 проводяться різноманітні методичні заходи загальноміського рівня: семінари-практикуми для керівників навчальних закладів учителів-предметників, класних керівників, науково-практичні конференції, майстер класи та інше. Навчальний заклад живе напруженим і цікавим життям. Школа має свої традиції, йде постійний пошук нових форм організації навчальної та виховної роботи. Важливу роль в життєдіяльності школи відіграє учнівське самоврядування, яке має чітку структуру, і охоплює дітей усіх вікових груп.

це сучасний навчальний заклад, який має цікаву історію, власне «обличчя», великий напрацьований досвід використання новітніх педагогічних технологій у навчально-виховному процесі. Досягнення сьогодення дають підставу школі впевнено дивитись у майбутнє, примножуючи славні традиції навчального закладу.

Колектив навчального закладу працює над: Методичною проблемою «Особистісно орієнтовний підхід до розвитку, виховання й навчання учнів ...» Виховною проблемою «Формування життєвих компетентностей учнів шляхом реалізації. Пріоритетний напрямок виховної роботи «Формування національної свідомості і людської гідності, любові до рідної землі, родини, свого народу, бажання працювати задля розвитку держави, готовності її захищати» Вчителі нашої школи є активними учасниками конкурсу «Вчитель року»: Наші досягнення: переможців учнівських олімпіад всіх рівнів;

Автор статті(посилання на сторінку користувача)