Відмінності між версіями «Кальченківський НВК:ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук
(Заснування навчального закладу, зміни у статусі, основні події)
(Директори)
Рядок 16: Рядок 16:
  
 
===Директори===
 
===Директори===
 +
З 1950 по 1960 рік директором був Зуєнко Оврам Платонович. В після воєнні роки класи були переповнені. Було по два-три паралельні класи. Педагогічний колектив складався з 12 чоловік.
 +
В 1963 році було добудовано ліве крило школи, в кількості трьох кабінетів.
 +
До 1979 року на території Кальченківської сільської ради функціонувало три школи. Але в 1979 році була закрита Крижицька початкова школа, а в1992 році – школа-дитячий садок в с.Червоне.
 +
У 1986 році Кальченківська школа перейшла на 4-річне початкове навчання дітей 6-річного віку. Школа давала неповну середню освіту (9 класів). З 1992 року на території Кальченківської сільської ради функціонує один навчальний заклад – Кальченківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.
  
 +
В 2012 році на базі школи створено навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад. На сьогоднішній день в школі навчається 34 учні та 11 дітей відвідує дошкільний навчальний заклад.
 +
Найдовше в після воєнний період працювала директором  21 рік Торяник Лідія Федорівна                                                                                                                                                     
 +
 +
З 2000 року школою керує Цирулик Віктор Миколайович.
  
 
===Кращі викладачі===
 
===Кращі викладачі===

Версія за 09:59, 19 травня 2015


Повна назва навчального закладу

Адреса навчального закладу

Історія навчального закладу

Заснування навчального закладу, зміни у статусі, основні події

Історія Кальченківської школи сягає 1913 року, коли в селі була побудована трьохкласна школа. Приміщення цієї школи використовується до цього часу, але було добудовано два крила : в 1931 році та 1963 році. В 1910-1913 роках церковно-парафіянські школи були взяті на утримання земствами. Ними виділялися кошти для спорудження уже типових шкіл, придбання меблів, підручників. Так за один рік в селі Кальченки була збудована типова школа, навчання в ній було трирічне. До 1928 року директором школи була Наталія Федорівна (прізвище невідоме). З 1928 по 1950 рік директором був Бузун Анатолій Дем’янович. В 1931 році Кальченківську початкову школу було реорганізовано в семирічку. Було добудовано праве крило школи. Розширилася сітка навчальних предметів, педагогічний колектив поповнився вчителями-предметниками. На той час працювали такі вчителі : Анастастасія Федорівна Голубкіна – вчитель початкових класів, Марія Андріївна Заболотна – вчитель початкових класів, Ісаакович Орина Андріївна – вчитель математики, Сотник Андрій Савич – учитель історії, Хорунжий Іван Миколайович, Ганна Леонтівна і Іван Олександрович Заболотні.

За школою була закріплена земля, на якій працювали учні. Вирощували в основному цукровий буряк, урожай якого відправляли на Куянівський цукровий завод. Одержані кошти витрачали на потреби школи, для харчування учнів, яке було безкоштовним, на преміювання кращих учнів, які працювали в полі. Навчання та підручники були безкоштовними. В школі було організовано самоврядування: учком, судком, санком. Мирна праця людей була перервана віроломним нападом фашистської Німеччини 22 червня 1941 року. Розпочалася Велика Вітчизняна війна. Вся території Кальченківської сільської ради з вересня 1941 року по вересень 1943 року була окупована німцям. В цей період робота школи була припинена і відновлена в 1943 році.

Директори

З 1950 по 1960 рік директором був Зуєнко Оврам Платонович. В після воєнні роки класи були переповнені. Було по два-три паралельні класи. Педагогічний колектив складався з 12 чоловік. В 1963 році було добудовано ліве крило школи, в кількості трьох кабінетів. До 1979 року на території Кальченківської сільської ради функціонувало три школи. Але в 1979 році була закрита Крижицька початкова школа, а в1992 році – школа-дитячий садок в с.Червоне. У 1986 році Кальченківська школа перейшла на 4-річне початкове навчання дітей 6-річного віку. Школа давала неповну середню освіту (9 класів). З 1992 року на території Кальченківської сільської ради функціонує один навчальний заклад – Кальченківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

В 2012 році на базі школи створено навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад. На сьогоднішній день в школі навчається 34 учні та 11 дітей відвідує дошкільний навчальний заклад. Найдовше в після воєнний період працювала директором 21 рік Торяник Лідія Федорівна

З 2000 року школою керує Цирулик Віктор Миколайович.

Кращі викладачі

Кращі майстри

Відомі випускники

Навчальний заклад сьогодні

Автор статті(посилання на сторінку користувача)