Комунальна установа Сумська школа № 30

Матеріал з HistoryPedia
Перейти до: навігація, пошук

Повна назва навчального закладу

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І ступеня №30, м.Суми, Сумської обл.

Адреса навчального закладу

м.Суми, вул.Рибалка, 7

Історія навчального закладу

Заснування навчального закладу, зміни у статусі, основні події

1 вересня 2004 року

Директори

Шелудякова Світлана Вікторівна (2004-2009)

Котенко Алла Миколаївна (2009 - 2014)

Сопіна Лариса Миколаївна (з 2015)


Кращі викладачі

Кращі майстри

Відомі випускники

Навчальний заклад сьогодні

До першого класу у вересні 2014 року було зараховано 158 учнів. На 05.09.2014 р. структура навчального закладу складала: 1-х класів – 5(157 учнів), 2-х класів – 5 (132 учні), 3-х класів – 4 (129 учнів), 4-х класів – 4 (120 учнів). Всього у школі на початок навчального року було 538 учнів.

Спеціалізована школа І ступеня № 30 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу працює у режимі школи повного дня з російською мовою навчання. Усі класи працюють за програмами та підручниками, які мають гриф Міністерства освіти і науки України. Забезпеченість підручниками складала 100%.

Навчальний процес організовано за робочими навчальними планами, складеними на основі типових і затвердженими в управлінні освіти і науки Сумської міської ради. Забезпечене 100% якісне і раціональне використання годин варіативної складової навчального плану.

У закладі обладнані відповідно до існуючих вимог класні кімнати, спальні, ігрові кімнати, роздягальні. Усі учні класів навчаються у першу зміну. У другу половину дня в школі працює 18 груп продовженого дня та гуртки різних напрямків. Учні школи 100% забезпечені 3-разовим гарячим харчуванням.

Навчальні досягнення учнів у 1 класі та у І семестрі 2 класу оцінюються вербально; у ІІ семестрі 2 класу та у 3-4 класах – за 12-бальною шкалою.

У школі функціонує дитяче об'єднання "Країна Мудрогномії".

  1. КРАЇНА МУДРОГНОМІЯ (дитяче об’єднання учнів початкової школи)

«Країна Мудрогномія» об’єднує учнів 2-4 класів. Назва країни пов’язана з казковими персонажами – гномами. Невеличкі на зріст, грайливі, щирі, працьовиті, вони невтомні у пошуках та зберіганні скарбів. Багатства, які «добувають» жителі «Країни Мудрогномії» – це доброта, чуйність, наполегливість, готовність допомагати іншому, прагнення до порозуміння. Емблемою жителів «Країни Мудрогномії» є привітний гном – символ радості, який оберігає дітей від впливу негативної енергії. У одній руці він тримає ліхтарик з вогником, що випромінює сонячну енергію дитинства та означає освітлений шлях до знань і відкриттів. У іншій його руці діамант, що символізує прагнення жителів «Країни Мудрогномії» до участі у корисних та добрих справах, а його яскраві грані є символом творчості та різноманітних здібностей кожної дитини. Діяльність дитячого об’єднання «Країна Мудрогномія» реалізується через комплексну гру, яка для кожної вікової категорії дітей молодшого шкільного віку має свою тематичну спрямованість. Це надає додаткового казкового чи романтичного забарвлення шкільному життю, стимулює прагнення дітей до саморозвитку, в ній поєднуються індивідуальні та колективні методи залучення учнів до творчих та корисних справ на рівні дитячих колективів. Гра охоплює увесь спектр позанавчальної життєдіяльності дитячого колективу класу.

Закони жителів «Країни Мудрогномії»: Закон дружби, Закон доброти, Закон взаємоповаги, Закон творчості, Закон участі у корисних та добрих справах.

Автор статті(посилання на сторінку користувача)